SERVIS NOTEBOOKŮ

Fantova 1783/30
Praha 5 - 155 00

Po - Pá: 9:00 Hod. - 18:00 Hod.


Tel.: 773 950 970
E-mail: info@servis-notebooku.com

Servis notebooků / Opravy notebooků - Svoz zařízení do servisu KROK 2

Jak zabalit zařízení

Zabalení přístroje Vám nezabere Víc jak 10 minut, ale ušetří Vám mnoho času, který byste trávily na cestě do servisu notebooků a při vyzvednutí notebooku ze servisu.

1. - Připravte si dostatečně velkou krabici do které zařízení dáte. Čím silnější krabice, tím lépe. Krabice by měla být vždy větší jak zařízení aby šlo volně vyndat a okolo bylo místo na vycpání. Vhodné krabice lze zakoupit na každé poště nebo v papírnictví.

2. - Najděte vhodný materiál, do kterého zařízení zabalíte okolo a nahoře a dole. Nejlepší je molitan, pěnový polystyrén, bublinková fólie, skartovaný papír, v nouzi alespoň zmačkaný papír nebo tkaninu případně polštář apod. (zařízení se Vám vždy zpět vrátí v takovém balení v jakém přišlo. Nedoporučujeme materiál, ve kterém by se přístroj mohl pohybovat. Zabalené zařízení bezpečně vložte do krabice. Pokud zařízení posíláte svépomocí poštou či jinak nezapomeňte vložit i vytištěnou a vyplněnou průvodku.

3. - Krabici pečlivě zalepte ze všech stran tak aby nedošlo k jejímu otevření během přepravy a na krabici napiště číslo zakázky které Vám sdělil náš operátor.

4. Vyčkejte v den kdy má přijed náš smluvní přepravce a balíček mu předejte.

Jak zařízení poslat?

Přejděte prosím na krok 2 jak zabalit zařízení

Jak se dozvím že zařízení do servisu dorazilo?

Přejděte prosím na krok 3 kde se dozvíte další informace.


Krátký popis služeb opravy počítačů a servis noteboků : Servis notebooků a opravy počítačů všech značek , upgrade a rozšíření počítačů, notebooků, instalace software a opravy chyb MS Windows. Acer servis , Asus servis , HP servis , Fujitsu Siemens servis a dalších značek provádíme po celé ČR s odvozem. Servis u klientů poskyteme po Praze a okolí objednávejte na PC servis Praha